Klub Miłośników Hiszpanii

  • Inspiracje do podróży
  • TOP Okazje Last Minute
  • Zniżki do -70%

newsletter templates powered by FreshMail

Iberotur.pl

  • Wakacyjni Eksperci od Hiszpanii
  • Największy Wybór Wycieczek
  • Gwarancja Najniższej Ceny

Największe Biura Podróży

Szukasz najlepszego wyjazdu do Hiszpanii? Masz pytanie odnośnie wycieczki?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

Pole wymagane

Podaj jedną z poniższych form kontaktu:

Pole wymagane

lub

Pole wymagane
Pole wymagane

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Iberotur.pl zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wezyr Holidays Coral Travel to dynamicznie rozwijające się biuro podróży, działające na polskim rynku od 1999 roku i zajmujące czołowe miejsca w rankingach największych polskich touroperatorów. Aktualnie biuro Wezyr jest częścią jednego z największych  koncernów turystycznych w Europie - OTI Holding - zatrudniającego ponad 5500 pracowników.  Spółki należące do Grupy OTI są silnymi markami na międzynarodowym oraz lokalnym rynku. Miłośnicy  Hiszpanii będą mogli z Wezyrem odpocząć zarówno w najpopularniejszych plażowych regionach kraju jak Costa del Sol czy Costa Brava,  a także wybrać się na wiecznie słoneczne Wyspy Kanaryjskie. Szczególnie bogatą ofertę hoteli biuro posiada na Teneryfie. Turyści chwalą Wezyra za perfekcyjną obsługę oraz sympatycznych, pomocnych i kompetentnych rezydentów.

Wezyr jest laureatem nagród Fair Play Turystyki Polskiej 2012, Jakość Roku 2009 i 2010 oraz prestiżowej nagrody Jakość Roku Srebro. Jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku wdrożył i utrzymuje system zarządzania jakością  ISO 9001:2008