Klub Miłośników Hiszpanii

  • Inspiracje do podróży
  • TOP Okazje Last Minute
  • Zniżki do -70%

newsletter templates powered by FreshMail

Iberotur.pl

  • Wakacyjni Eksperci od Hiszpanii
  • Największy Wybór Wycieczek
  • Gwarancja Najniższej Ceny

Największe Biura Podróży

Szukasz najlepszego wyjazdu do Hiszpanii? Masz pytanie odnośnie wycieczki?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

Pole wymagane

Podaj jedną z poniższych form kontaktu:

Pole wymagane

lub

Pole wymagane
Pole wymagane

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Iberotur.pl zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Iberotur - Hiszpanię znamy na wylot!

Specjalizujemy się w wyjazdach do Hiszpanii i oferujemy starannie wyselekcjonowane oferty najlepszych biur podróży w Polsce. Rezerwując z Iberotur.pl masz pewność, że Twój urlop będzie udany i przede wszystkim bezpieczny.

Tylko u nas znajdziesz tysiące ofert i okazji cenowych we wszystkie zakątki Hiszpanii. Codziennie monitorujemy ceny w renomowanych biurach podróży, a nasze zaawansowane algorytmy porównują online dziesiątki tysięcy ofert, by wyselekcjonować dla naszych Klientów najbardziej aktualne promocje i oferty specjalne. Ale Iberotur to nie tylko wycieczki. Naszą misją jest przybliżenie wszystkim tego fascynującego i pięknego kraju, dlatego u nas zawsze znajdziesz  mnóstwo inspiracji do podróży, praktycznych wskazówek i opisów regionów Hiszpanii.

 

Posiadamy prestiżowy ceryfikat Ambasady Hiszpańskiej potwierdzający doskonałość znajomość kultury i turystyki Hiszpanii.

 

Posiadamy najkorzystniejsze ceny wycieczek. Więcej o Gwarancji Najniższej Ceny przeczytasz tutaj

 

 

Jak rezerwować:

Rezerwacji możesz dokonać zarówno 100% online bezpośrednio na naszym portalu jak i w sposób tradycyjny poprzez:

  • email rezerwacje@iberotur.pl
  • telefon/infolinię 22 255 08 45
  • salon sprzedaży w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 42

 

Wszystkie szczegóły teleadresowe i kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

W procesie rezerwacji pomogą Wam nasi Eksperci Wakacyjni ds. Hiszpanii, którzy cały czas wspierają Was w wyborze najlepszych ofert i mega okazji cenowych.

 

 

Rezerwacje online:

Po wybraniu oferty system przekieruje nas do formularza rezerwacji wstępnej. Formularz rezerwacji wstępnej jest bardzo krótki - należy wypełnić go podając swoje dane kontaktowe. 

 

Po kliknięciu „Dalej” Wakacyjny Ekspert Iberotur.pl niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności miejsc oraz ustalenia szczegółów.

Należy pamiętać, że zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakupem imprezy i blokadą miejsc w systemie rezerwacyjnym. Ewentualna rezygnacja nie powoduje żadnych konsekwencji.

Następnie możemy wybrać:

a. wypełnienie formularza rezerwacji o dane uczetników (formularz poniżej)

b. "Naciśnięcie przycisku "Podam później" równoznaczne z prośbą o kontakt ze strony naszych Wakacyjnych Ekspertów.

 

 

Możemy także zdecydować czy chcemy wykupić Ubezpieczenie. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, jednak rekomendujemy jego wykupienie.

Dostępne sa 2 wersje ubezpieczenia:

1. Ubezpieczenie kompleksowe Travel Compelex i Rezygnacja 100% Zwrotu
(ubezpieczenie na czas pobutu na wakacjach oraz od rezygnacji z wyjazdu)

2. Ubezpieczenie podróżne Complex Travel (na czas pobutu na wakacjach)

 

 

W przypadku rezerwacji online proponujemy elastyczny sposób zapłaty

1. za pośrednictwem DotPay

2. przelew bankowy

 

Umowa - zgłoszenie

W przypadku Państwa pozytywnej decyzji  odnośnie danej oferty Nasz Ekspert Wakacyjny przesyła do Państwa umowę za pomocą maila wraz z Warunkami Uczestnictwa oraz formularzem płatności do akceptacji. Po sprawdzeniu zgodności danych przesyłają Państwo czytelnie podpisaną umowę na podany adres mailowy. Aby szybciej dokonać rezerwacji ostatecznej prosimy również o wysłanie potwierdzenia dokonania wpłaty.

Po otrzymaniu od Państwa podpisanej umowy oraz dowodu wpłaty w terminie określonym przez biuro – rezerwacja nabiera mocy prawnej i jest aktualna w 100%.

 

Warunki Rezygnacji

Zasady ewentualnej rezygnacji z wyjazdu są zawsze dokładnie określone w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora/Touroperatora/Biura Podróży.

 

Bezpieczeństwo Transakcji

Bezpieczeństwo transakcji realizowanych za pośrednictwem Iberotur gwarantują Nasi Partnerzy: FLY.PL i DotPAY. Spółki z wieloletnim doświadczeniem, obsługujące dziesiątki tysięcy Klientów rocznie, notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przestrzegamy wszystkich wymogów polskiego prawa dotyczących bezpieczeństwa w transakcjach internetowych, w tym polityki przechowywania plików cookies. W całym serwisie stosujemy protokół SSL/HTTPS, co zapewnia prywatność przeglądania zasobów Iberotur oraz komunikacji z nami.

 

Życzymy Udanych Wakacji w Słonecznej Hiszpanii!

Zespół Iberotur