Klub Miłośników Hiszpanii

  • Inspiracje do podróży
  • TOP Okazje Last Minute
  • Zniżki do -70%

newsletter templates powered by FreshMail

Iberotur.pl

  • Wakacyjni Eksperci od Hiszpanii
  • Największy Wybór Wycieczek
  • Gwarancja Najniższej Ceny

Największe Biura Podróży

Szukasz najlepszego wyjazdu do Hiszpanii? Masz pytanie odnośnie wycieczki?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

Pole wymagane

Podaj jedną z poniższych form kontaktu:

Pole wymagane

lub

Pole wymagane
Pole wymagane

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Iberotur.pl zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Lanzarote – raj dla oka, spokój dla duszy

Lanzarote kusi ukształtowanym przez erupcje wulkanów krajobrazem: naturalnym, nieco opustoszałym, ale niezaprzeczalnie pięknym. Na całych Wyspach Kanaryjskich to właśnie Lanzarote jest miejscem najbardziej dziewiczym i nieskomercjalizowanym. Wyspę polecamy osobom szukającym wyciszenia i spragnionym spokoju oraz pragnącym spędzić wakacje z dala od zgiełku miast.

 

Kiedy najlepiej pojechać na Lanzarote?

Na Lanzarote zastaniemy ciepły, łagodny klimat podzwrotnikowy. Przez cały rok panują tam dodatnie temperatury i słoneczna pogoda, tak wiec wyspa z powodzeniem nadaje się na wypoczynek o każdej porze roku. Lato jest dość upalne i gorące, wiosna i jesień słoneczna i ciepła, natomiast zima umiarkowanie ciepła. Wybierając się na wycieczkę na Lanzarote zawsze możemy liczyć na słońce i brak opadów, których można się spodziewać w niewielkim stopniu wyłącznie w zimowych miesiącach.

 

Kurorty Lanzarote

Głównymi ośrodkami turystycznymi są: Playa Blanca z plażą El Papagayo, Puerto del Carmen oraz Costa Tequise.

Atrakcje Lanzarote

Panorama wyspy jest niezwykle bajeczna. Najcenniejsze przyrodniczo i geologicznie obszary zostały objęte ochroną przez utworzenie Parku Narodowego Timanfaya. To tu najlepiej odczuć specyficzny klimat wyspy i zobaczyć ogromne połacie zastygłej lawy. Zaraz pod jej powierzchnią temperatury dochodzą nawet do kilkuset stopni Celsjusza! Najsłynniejsza restauracja parku - El Diablo oferuje potrawy przygotowywane na grillu podgrzewanym wulkanicznym żarem.