Klub Miłośników Hiszpanii

  • Inspiracje do podróży
  • TOP Okazje Last Minute
  • Zniżki do -70%

newsletter templates powered by FreshMail

Iberotur.pl

  • Wakacyjni Eksperci od Hiszpanii
  • Największy Wybór Wycieczek
  • Gwarancja Najniższej Ceny

Największe Biura Podróży

Szukasz najlepszego wyjazdu do Hiszpanii? Masz pytanie odnośnie wycieczki?

Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

Pole wymagane

Podaj jedną z poniższych form kontaktu:

Pole wymagane

lub

Pole wymagane
Pole wymagane

Pola oznaczone * są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Iberotur.pl zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Iberotur.pl gwarantuje najniższe ceny w Polsce na wycieczki do Hiszpanii. Dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi Organizatorami wyjazdów możemy Ci zapewnić zawsze najbardziej atrakcyjne ceny na rynku. Jeżeli znajdziesz ta samą ofertę gdzie indziej w niższej cenie zwrócimy Ci podwójną różnicę!

Koniec z szukaniem i przeglądaniem ofert wielu biur.

Gwarantujemy Ci zawsze najlepsze ceny na rynku!

 

REGULAMIN akcji „Gwarancja Najniższej Ceny” oferty na IBEROTUR.PL:
1. Przedmiotem akcji jest oferta turystyczna prezentowana na stronie internetowej biura podróży Iberotur.pl. Aby można zastosować Gwarancję Najniższej Ceny każdorazowo należy potwierdzić dostępność miejsc, warunki, świadczenia oraz ostateczna cena wybranej oferty w formie pisemnej, poprzez e-mail lub fax przez doradcę wakacyjnego Centrum Rezerwacji IBEROTUR.PL.
2. „Gwarancja najniższej ceny” oznacza, że IBEROTUR.PL gwarantuje wszystkim Klientom dokonującym zakupu wycieczki turystycznej w serwisie internetowym www.iberotur.pl, że w momencie dokonania zakupu w żadnym innym biurze podróży na terenie Polski i prezentującym ofertę organizatorów posiadających wpis do CEOiPT nie będą mieli możliwości dokonania zakupu tej samej oferty, z takimi samymi świadczeniami i warunkami podróży tego samego organizatora, po niższej cenie.
3. Czas dokonania zakupu definiowany jest jako data i dokładna godzina dokonania/założenia rezerwacji w systemie organizatora.
4. Jeżeli ceny ofert turystycznych wyrażone są w innej walucie niż PLN (EUR,USD), dla celów porównania ofert stosuje się ceny wyrażone również we wskazanych walutach obcych.
5. Jeżeli Klient, który dokonał rezerwacji i zakupu oferty turystycznej w IBEROTUR.PL zwróci się do Iberotur.pl z udokumentowaną dostępnością tej samej wycieczki tego samego organizatora, ale w innym biurze podróży po niższej cenie w tym samym dniu i w tym samym czasie, wówczas IBEROTUR.PL zwróci mu podwójną różnicę w stosunku do zapłaconej wcześniej kwoty w IBEROTUR.PL.

Definicja „takiej samej wycieczki turystycznej”:
    a. zorganizowana wycieczka zagraniczna;
    b. zorganizowana przez tego samego organizatora (touroperatora);
    c. oferta zawierająca takie same świadczeniami (ten sam hotel, ten sam rodzaj transportu, ten sam rodzaj pokoju, ten sam rodzaj wyżywienia, tą samą długość pobytu, ten sam rodzaj ubezpieczenia);
    d. oferta z takimi samymi warunkami przelotu (ten sam termin wylotu, to samo lotnisko wylotowe, przelot realizowany tą samą linią lotniczą);
    e. impreza oferowana w systemie rezerwacyjnym na podstawie tego samego katalogu Touroperatora oraz tego samego numeru komunikatu Touroperatora.
7. Akcja „Gwarancja Najniższej Ceny” na IBEROTUR.PL obowiązuje tylko w momencie dokonania rezerwacji i zakupu danej oferty w IBEROTUR.PL i odnosi się do ofert turystycznych, które są dostępne, tzn. na które są możliwe do rezerwacji i potwierdzeni w danej chwili.
8. Zwrot kwoty stanowiącej różnicę w cenie, o której mowa w pkt.5, jest dokonywany przez IBEROTUR.PL w formie przelewu bankowego w ciągu 10 dni od dnia dokonania zakupu oferty w IBEROTUR.PL.
9. Dowodem potwierdzającym występowanie tej samej oferty w niższej cenie niż na IBEROTUR.PL jest pisemne oświadczenie przekazane przez inne biuro podróży dostarczone przez Klienta do IBEROTUR.PL. Pismo to musi zawierać dokładne dane teleadresowe biura podróży wystawiającego oświadczenie, datę i godzinę wystawienia wraz z pieczątką oraz potwierdzać, że oferta posiadająca określone warunki i świadczeniami podróży, które zostały zdefiniowane w pkt.6 jest dostępna w danym dniu i godzinie poniższej cenie, aniżeli cena zapłacona przez Klienta tego samego dnia we IBEROTUR.PL.
10. Dowód wskazany w powyższym punkcie powinien być przekazany do IBEROTUR.PL w formie skanu drogą elektroniczną na adres: rezerwacje@iberotur.pl
11. Regulamin akcji Gwarancja Najniższej Ceny dostępny jest na stronie: iberotur.pl/gwarancja-najnizszej-ceny/
12. Niniejszy regulamin może zostać zmieniony przez IBEROTUR.PL w każdym momencie.